Nasıl Muayene Olurum?
Ziyaret Saatleri
Hasta İletişim Birimi
Halkla İlişkiler
Nöbetçi Eczaneler
Temiz Eller
Hizmet Aldığımız Kurumlar
Hizmet Verdiğimiz Kurumlar
 
Duyurular »   

DİŞ PROTEZİ VE KRON KÖPRÜ YAPTIRACAK HASTALARIMIZIN DİKKATİNE!!!

DİŞ PROTEZİ VE KRON KÖPRÜ YAPTIRACAK HASTALARIMIZIN DİKKATİNE!!!

DİŞ HASTANEMİZDE DİŞ PROTEZİ VE KRON KÖPRÜ YAPTIRACAK HASTALARIMIZDAN 2011 YILINDAN İTİBAREN KATILIM PAYI HARİCİNDE LABORATUVAR V.B. HİÇBİR ÜCRET ALINMAMAKTADIR.DİŞ HASTANEMİZE DİŞ PROTEZ VE KRON KÖPRÜ YAPTIRACAK HASTALARIMIZ SSK ÇALIŞANI VE YAKINI İSE;İŞ YERİNDEN VİZİTE KAĞIDI GETİRMEK ZORUNDADIR. BAĞKUR,EMEKLİ SANDIĞI VE YEŞİLKARTLI İSE;NÜFUS CÜZDANI İLE BAŞ VURMALARI YETERLİDİR.MÜSTEHAKLIK FORMU İÇİN HASTALARIMIZIN DENİZLİ SGK'YA GİTMELERİNE GEREK YOKTUR.MÜSTEHAKLIK ONAYININ HASTANEMİZ TARAFINDAN TAKİBİ YAPILMAKTA VE ALINMAKTADIR...

 

  

Okunma Sayısı Okunma Sayısı: 10012 Eklenme Tarihi Tarih: 2010-01-04
  •   HASTANEMİZDE ÜÇÜZ BEBEK DÜNYAYA GELMİŞTİR

  •   HASTANEMİZDE AĞRISIZ DOĞUM BAŞLAMIŞTIR

  •   HASTANE BAHÇESİ ASFALTLAMA ÇEVRE DÜZENLEMESİ

  •   Görevlerine yeni başlayan Anestezi Uzm. İsmail SIRIT, Nöroloji Uzm. Nihat GÜLSER ve Genel Cerrahi Uzm. Cevdet Onur TUNK Hastane Yöneticimiz Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU'nu odasında ziyaret ettiler.

  •   NORMAL DOĞUMA TEŞVİK

  •   Sayın Kaymakamımız Osman VAROL ve Sayın Belediye Başkanımız Turhan Veli AKYOL yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundular

  •   Hastanemiz 26 Eylül 2014 Tarihinde Düzenlenen 2. Başarı ve Teşvik Ödül Töreninde 2'de 2 Yaparak 2. Kez Büyük Ödülü Aldı.

  •   Hastanemizde ÇARŞAMBA - PERŞEMBE Günleri Cildiye Polikliniğimiz Hizmet vermektedir

  •   Hastanemizin Facebook Sayfası Açılmıştır. Facebook arama çubuguna veya google arama motoruna 'tavas devlet' yazarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  •   Tavas Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli AKYOL, Hastanemizi ziyaret ederek hastaların durumuyla ilgilendi.

  •   100 yataklı Tavas Bölge Hastanemizin Temel Atma Çalışmaları Başlamıştır. Devamı...

  •   Kardioloji Uzmanımız Menderes TAPSIZ ve 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Murat Levent DERELİ göreve Başlamıştır.

  •   14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla tüm eczacılarımıza sektöre emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma güzel bir gelecek diliyorum. Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU Hastane Yöneticisi

  •   GENEL SEKRETERİMİZİN TAZİYE MESAJI

  •   Hemşireler Günü Kutlama Mesajı

  •   HASTALARIMIZIN DİKKATİNE...TAVAS DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİMİZDE UYGULANAN 17:00 -19:00 SAATLERİ ARASINDAKİ MESAİ DIŞI UYGULAMASI KALDIRILMIŞTIR.

  •   16.04.2014 Tarihinde düzenlenen 'Sağlıkta Kalite Standartları' Eğitimi Düzenlenmiş olup, Eğitime katılanlara sertifikaları verilmiştir. Devamı...

  •   Obezite ile Mücadele kapsamında Diyetisyen Fatih Sert tarafından çalışanlarımıza 'Sağlıklı Beslenme' konulu eğitim verilmiştir.Devamı...

  •   100 yataklı Tavas Bölge Hastanemizin Yapım Çalışmaları Başlamıştır. Devamı...

  •   21-28 Nisan Ebeler Haftası Kutlu Olsun. Tüm Ebelerimizin Ebeler Gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmelerini diliyorum. Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU Hastane Yöneticisi Devamı..

  •   Tavas Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı.14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Hastane Yönetimi Hastanemizdeki hekimlerimize karanfiller dağıttı.

  •   Hasta ve Refakatçiler için, Hastanemizde Mobil Kütüphane Hizmetimiz başlamıştır.

  •   Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanlarımız Değişmiştir.

  •   GENEL SEKRETERİMİZ HASTANEMİZDE BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNDU

  •   Hastanemiz Başhekimi Dr.Muhammet AKÇAOĞLU , Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Asiye ÇULHAOĞLU hastanede tedavisi yapılıp taburcu olan hastaları evde ziyaret etmeye devam ediyor.

 1  2 


Hastane Yöneticisi Mesajı
Dr. Aytekin POLAT
Tavas Devlet Hastanesi hizmete girdiği 1991 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef e...
 
 
Duyurular
HASTANEMİZDE ÜÇÜZ BEBEK DÜNYAYA GELMİŞTİR

HASTANEMİZDE AĞRISIZ DOĞUM BAŞLAMIŞTIR

HASTANE BAHÇESİ ASFALTLAMA ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Görevlerine yeni başlayan Anestezi Uzm. İsmail SIRIT, Nöroloji Uzm. Nihat GÜLSER ve Genel Cerrahi Uzm. Cevdet Onur TUNK Hastane Yöneticimiz Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU'nu odasında ziyaret ettiler.

NORMAL DOĞUMA TEŞVİK

Sayın Kaymakamımız Osman VAROL ve Sayın Belediye Başkanımız Turhan Veli AKYOL yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundular

Hastanemiz 26 Eylül 2014 Tarihinde Düzenlenen 2. Başarı ve Teşvik Ödül Töreninde 2'de 2 Yaparak 2. Kez Büyük Ödülü Aldı.

Hastanemizde ÇARŞAMBA - PERŞEMBE Günleri Cildiye Polikliniğimiz Hizmet vermektedir

Hastanemizin Facebook Sayfası Açılmıştır. Facebook arama çubuguna veya google arama motoruna 'tavas devlet' yazarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tavas Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli AKYOL, Hastanemizi ziyaret ederek hastaların durumuyla ilgilendi.

100 yataklı Tavas Bölge Hastanemizin Temel Atma Çalışmaları Başlamıştır. Devamı...

Kardioloji Uzmanımız Menderes TAPSIZ ve 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Murat Levent DERELİ göreve Başlamıştır.

14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla tüm eczacılarımıza sektöre emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma güzel bir gelecek diliyorum. Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU Hastane Yöneticisi

GENEL SEKRETERİMİZİN TAZİYE MESAJI

Hemşireler Günü Kutlama Mesajı

HASTALARIMIZIN DİKKATİNE...TAVAS DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİMİZDE UYGULANAN 17:00 -19:00 SAATLERİ ARASINDAKİ MESAİ DIŞI UYGULAMASI KALDIRILMIŞTIR.

16.04.2014 Tarihinde düzenlenen 'Sağlıkta Kalite Standartları' Eğitimi Düzenlenmiş olup, Eğitime katılanlara sertifikaları verilmiştir. Devamı...

Obezite ile Mücadele kapsamında Diyetisyen Fatih Sert tarafından çalışanlarımıza 'Sağlıklı Beslenme' konulu eğitim verilmiştir.Devamı...

100 yataklı Tavas Bölge Hastanemizin Yapım Çalışmaları Başlamıştır. Devamı...

21-28 Nisan Ebeler Haftası Kutlu Olsun. Tüm Ebelerimizin Ebeler Gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmelerini diliyorum. Opr. Dr. Muhammet AKCAOĞLU Hastane Yöneticisi Devamı..

Tavas Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı.14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Hastane Yönetimi Hastanemizdeki hekimlerimize karanfiller dağıttı.

Hasta ve Refakatçiler için, Hastanemizde Mobil Kütüphane Hizmetimiz başlamıştır.

Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanlarımız Değişmiştir.

GENEL SEKRETERİMİZ HASTANEMİZDE BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNDU

Hastanemiz Başhekimi Dr.Muhammet AKÇAOĞLU , Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Asiye ÇULHAOĞLU hastanede tedavisi yapılıp taburcu olan hastaları evde ziyaret etmeye devam ediyor.

Hastanemiz Sağlık Kalite Sistemleri Değerlendirmesinde başarıyla geçmiştir.

Hastanemizde Kadrolu Radyoloji Uzmanımız Atiye ŞENER Göreve Başlamıştır.

90 GÜN ÇALIŞMASI BAŞLATILDI.

Hastanemiz Başhekimi Dr.Muhammet AKÇAOĞLU , Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Asiye ÇULHAOĞLU hastanede tedavisi yapılıp taburcu olan hastaları evde ziyaret ettiler.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Başarı ve Teşvik Ödülleri Sahiplerini Buldu.İdari Mali Hizmetler kategorisinde; Büyük Ödül ve Jüri Teşvik Ödülü Denizli Tavas Devlet Hastanesinin

T.C.Ziraat Bankası ve T.Halk Bankası A.Ş. Mesupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı ile yapılan protokole ilişkin Vakıf Tanıtım Kartı uygulaması

HASTANEMİZDE TOMOGRAFİ BİRİMİ HİZMETE AÇILMIŞTIR...

MHRS RANDEVULARI HASTANEMİZDEN DE ALINABİLMEKTEDİR.

AİLE HEKİMLERİNİN DİKKATİNE!!!

DİŞ PROTEZİ VE KRON KÖPRÜ YAPTIRACAK HASTALARIMIZIN DİKKATİNE!!!

TAVAS DEVLET HASTANESİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

İzinli Doktorlarımız
Diş Tabibi Başak ZAMBAK 26-01-2015 tarihinden 08-Şubat 2015 tarihine kadar izinlidir.

Göz Hastalıkları Uzmanı Yunus Emre KARAKOYUN Her Hafta Çarşamba Günleri Geçici Görevli olup Poliklinik yapmayacaktır.

Diş Tabibi Ahmet TÜRK 26-01-2015 tarihinden 01-Şubat 2015 tarihine kadar izinlidir.

Deri ve Zührevi Hastalıklar (CİLDİYE) Uzmanımız Her Hafta Pazartesi Salı ve Cuma günleri geçici görevli olup Poliklinik yapmayacaktır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Şubat Ayı İçinde Salı ve Perşembe Günleri Poliklinik Yapacaktır. Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri ise Poliklinik yapmayacaktır.